مزایای کاربرد درب اتوماتیک در شرکت ها و اماکن تجاری

این روزهاا درب اتوماتیک بدلیل نمای مدرن و زیبایی که دارد بسیار محبوب میباشد و در اکثر اماکن تجاری به چشم میخورد. درب اتوماتیک در اندازه ها و اشکال مختلف تولید میشود. درب اتوماتیک برای ورودی دفاتر، هتلها، دفاتر خدماتی، سوپرمارکتها و فروشگاه ها مناسب است. 

اگر چه درب اتوماتیک از سایر انواع دربهای سنتی قدیمی گران تر است ولی مزایای طولانی مدت آن، سرمایه گذاری مناسبی برای شما میباشد. 

بهترین مزیت درب اتوماتیک برای فضای کسب و کار شما، دسترسی آسان و کاربرد راحتی است که برای عموم فراهم میکند. قوانین رعایت حقوق افراد ناتوان از سال 1995 در بسیاری از ایالات اروپایی تصویب شد و به مرور استفاده از درب اتوماتیک رواج یافت. با استفاده از درب اتوماتیک تمامی فروشگاه ها و ادارات به سهولت در دسترس است و عبور و مرور افراد را راحت تر میسازد.

 door1

نمای بیرونی درب اتوماتیک

دربهای اتوماتیک نمای شیک را به کسب و کار شما میبخشد و شما میتوانید با درج آرم شرکت خود بر روی درب اتوماتیک ورودی، درک مشتریان را نسبت به شرکت خود افزایش دهید. همه بخوبی میدانیم که درب ورودی هر شرکت و سازمانی اولین چیزی است که دید بصری شفافی را در مورد شرکت در بیننده القاء میکند. هیچ کس ساختمانهای کسل آور را دوست ندارد و به احتمال زیاد مشتریان زیادی هم به این ساختمانها ورود نمیکنند. در فروشگاه های شهری هم امروزه استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای سکوریت، دید بیشتری به داخل فروشگاه فراهم میکند و مشتریان دورا دور محصولات را مشاهده میکنند و ترغیب میشوند که به داخل فروشگاه بروند.

درب اتوماتیک جریان ترافیک ثابتی از عابرین را به داخل و خارج محیط کسب و کار شما بوجود می آورد، بنابراین از نظر کاربردی مناسب است. 

 

با نصب درب اتوماتیک در ساعات اوج مراجعین در روز، عبور و مرور راحتی میسر میشود.

 

انتخاب درب شیشه‌ای اتوماتیک بر اساس فضا و نیازسنجی از سوی مشتریان صورت می‌گیرد البته کارشناسان و مشاوران کارآزموده و باتجربه ما شمارا در انتخاب مناسب‌ترین نوع درب شیشه‌ای اتوماتیک مناسب فضا و نیاز شما یاری می‌کنند.

door2

درب شیشه‌ای اتوماتیک کشویی:

متداول‌ترین نوع درب اتوماتیک که بیشترین طرفدار را دارا می‌باشد و جزو درب‌های خطی به‌حساب می‌آید درب اسلایدینگ یا کشویی می‌باشد که از طریق حسگری که در بالای درب نصب می‌شود ورود و خروج افراد را به‌صورت اتوماتیک کنترل می‌کند. درب‌های این محصول در زمان باز شدن به‌صورت کشویی باز و بسته می‌شود. 

این نوع درب اتوماتیک باظاهری بسیار ساده متناسب با بیشتر فضاهای تجاری و شرکتها می باشد.

 

دریافت روزانه آهنگ‌های جدید در ایمیل‌تان

اشتراک گذاری

یک نظر دهید

به شنونده در گوگل امتیاز دهید :)