صدای مرتضی پاشایی به جای بوق تلفن!

آواهای پیشواز مرتضی پاشایی انتخاب همگان!

عکس مرتضی پاشایی

مرتضی پاشایی خواننده محبوب نسل جوان که چند روز پیش (23 آبان) درگذشت به یکی از تیترهای اصلی رسانه ها تبدیل شد. عده ای از مردم که حتی صدا و اسم او را نشنیده بودند طی این چند روز با این شخصیت آشنا شده و حتی طبق مشاهدات از آثار وی خوششان آماده است.

با توجه به اینکه عده ای تازه با این هنرمند آشنا شدند (هرچند که دیر!) و عده دیگری هم که طرفدار وی بودند مناسب دیدند که به جای بوق تلفن و یا حداقل آوای پیشواز دیگر، از کارهای مرتضی پاشایی به عنوان پیشواز خود استفاده کنند.

همین موضوع کافی بود تا خواننده «یکی هست» در زمینه پیشواز نیز از خود رکورد جالبی به جای گذارد! طبق آمار از بین 10 آهنگ پیشواز پرفروش ایرانسل در این هفته هر 10 آهنگ مربوط به مرتضی پاشایی بود!

 

برترین های هفته – ایرانسل

۴٩١١٣۴ نگران منی
٣٣١٣٢٢۵ یکی هست
٣٣١٧٣٢٣ جاده یکطرفه
٣٣١٧٣٢١ بغض
٣٣١٧٣٢۶ عصر پاییزی
٣٣١٧٣٢۵ ستایش
٣٣١۴٧٣۵ دقیقه های آخر
٣٣١۴٧٢٩ باید کاری کنی
٣٣١۴٧٣٧ دیدی
٣٣١٣٢٢٧ گریه کن

و در فهرست برترین های ماه 6 آهنگ از 10 آهنگ برتر از مرتضی پاشایی بود. با توجه به اینکه در ماه محرم هستیم و از زمان اعلام مرگ پاشایی فقط 4 روز گذشته است میتوان گفت این رکورد واقعا بی نظیر هست.

 

برترین های ماه – ایرانسل

۴٩١١٣۴ نگران منی مرتضی پاشایی
٣٣١٧٣٢٣ جاده یکطرفه مرتضی پاشایی
٣٣١٣٢٢۵ یکی هست مرتضی پاشایی
۴۴١۶۶۶٣ لالایی رباب پویا بیاتی
۴۴١۶٧۵٨ کربلا می خوام ابالفضل جلال زارع
٣٣١٧٣٢١ بغض مرتضی پاشایی
٣٣١٧٣٢۶ عصر پاییزی مرتضی پاشایی
٧١١٢٠٩ آرام جان رو ح و روان علی فانی
٣٣١٧۶٩٩ قلبم رو تکراره مرتضی پاشایی
۴١١١۵٣٨ کربلا خونمه کربلایی جواد مقدم

همراه اولی ها هم پا به پای ایرانسلی ها حرکت کرده و در طی چند توانستند آثار مرتضی پاشایی در برترین آواهای این اپراتور جای دهند.

 

10 آوای برتر – همراه اول

63075 جاده یکطرفه مرتضی پاشایی
30880 یکی هست مرتضی پاشایی
66107 نگران منی مرتضی پاشایی
66109 نگران منی (3) مرتضی پاشایی
63073 بغض مرتضی پاشایی
63078 عصر پاییزی مرتضی پاشایی
30904 هوایی شدی محسن یگانه
30896 دوست دارم محسن یگانه
68835 یا حسین
30173 بردی از یادم علیرضا افتخاری

 

حتی در خود سایت آربی‌تی موزیک، کدهای مرتضی پاشایی در فهرست پربازدیدترین های سایت قرار داشته و استقبالی که از کدهای آوای انتظار و پیشواز این خواننده به عمل می آید در مقایسه با بقیه هنرمندان مثال زدنی است.

در بین کدهای فوق «نگران منی» تیتراژ برنامه ماه عسل و «عصر پاییزی» از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و حتی در مراسم هایی که برای این خواننده برگذاری شد مردم به صورت دسته جمعی آنها را زمزمه کردند.

 

گلیه طرفداران از اپراتورها

در مدتی که مرتضی پاشایی در بیمارستان بستری بود عده زیادی از کاربران سایت درخواست کد «روزهای سخت» آخرین تک آهنگ منتشر شده از این خواننده را داشتند که متاسفانه هیچکدام یک از اپراتورها کد این اثر را منتشر نکردند.

باتوجه به این که آخرین آلبوم پاشایی «اسمش عشقه» آماده شده بود و به احتمال زیاد در آینده نزدیک منتشر شود امیدواریم مسئولان شرکت های خدمات ارزش افزوده و اپراتورها کدهای این آلبوم را بدون تاخیر در اختیار دوستداران وی قرار دهند.

دریافت روزانه آهنگ‌های جدید در ایمیل‌تان

اشتراک گذاری

یک نظر دهید

به شنونده در گوگل امتیاز دهید :)