راهنمای استفاده آهنگ پیشواز ایرانسل

آهنگ پیشواز چیست؟

آهنگ پیشواز ایرانسل ، یک سرگرمی/ فن آوری نوین است که به مشترکین ایرانسل(چه مشترکین سیم کارت دائمی و چه مشترکین سیم کارت اعتباری) امکان تغییر بوق انتظار شبکه را می‌دهد.
سرویس آهنگ پیشواز به شما امکان می‌دهد تا بوق انتظار شبکه را که تماس گیرندگان با شما پیش از برقراری ارتباط می شنوند، به دلخواه با یک قطعه موسیقی یا آهنگ خاص جایگزین کنید.
در حالت عادی، زمانی که فردی قصد برقراری تماس دارد، تا زمانی که شما گوشی را بردارید، تماس گیرنده مجبور است که صدایی شبیه “بوق…بوق” را تحمل کند. اما از این پس، با سرویس آهنگ پیشواز، مشترکین ایرانسل می‌توانند این صدا را برای کسانی که با آنها تماس می‌گیرند، مطابق میل خود به یک قطعه موسیقی یا آهنگ خاص تغییر دهند.

در این راهنما تلاش می‌شود تا با ارائه مثال ها و راهکارهای مختلف ، مشترکین ایرانسل بتوانند به آسانی از مزایای این سرویس نوین استفده کنند.

در ابتدا توجه شما را به سه نکته زیر جلب می‌کنیم:

1. آهنگ پیشواز زنگ گوشی تلفن همراه شما نیست!
2. آهنگ پیشواز برای شما پخش نخواهد شد، بلکه برای کسانی که با شما تماس می‌گیرند پخش می‌شود.
3. دقت کنید که آهنگ پیشواز شما در تنظیمات گوشی شما ذخیره نمی‌شود، بلکه در شبکه تلفن همراه ایرانسل قرار می‌گیرد. بنابراین مهم نیست که گوشی شما ساخت کدام شرکت است یا مدل و قابلیت‌های آن چیست. شما می‌توانید با هر نوع گوشی‌ای از این سرویس استفاده کنید.

 

فقط هزینه خرید را می پردازید

استفاده از سرویس آهنگ پیشواز، هزینه ماهیانه، هزینه فعال‌سازی یا هزینه تغییر تنظیمات ندارد و تنها هزینه آن هزینه خرید هر آهنگ برای یک دوره زمانی مشخص است. توجه کنید که هزینه آهنگ پیشواز تنها زمانی به حساب شما منظور می‌شود که خرید آهنگ موفقیت‌آمیز باشد و آهنگ خریداری شده به آلبوم شما فرستاده شده باشد.
استفاده از این سرویس هیچگونه هزینه دیگری در بر ندارد. به یاد داشته باشید در صورتی که برای تغییر تنظیمات یا دریافت اطلاعات (مانند فهرست آلبومتان) از روش پیام کوتاه استفاده کنید، هزینه ارسال هر پیام کوتاه مطابق طرح تعرفه فعال در حسابتان محاسبه می‌شود. سایر روش‌های استفاده از این سرویس رایگان است.

توجه: زمانی که یک آهنگ پیشواز خریداری می‌کنید، در صورتیکه مشترک طرح اعتباری ایرانسل باشید، هزینه آن از اعتبار مکالمه شما کسر می‌شود و اگر مشترک طرح دائمی ایرانسل باشید، هزینه خرید آهنگ به صورتحساب شما اضافه می‌شود.

 

هزینه یکماه استفاده از سرویس آهنگ پیشواز 300 تومان می باشد

 

روش خرید آهنگ پیشواز

شما مشترکین ایرانسل می توانید به 4 روش زیر آهنگ پیشوازی را خرید ، حذف و یا جایگزینی کنید.

 

1.سیستم پیامک (SMS)

شما می توانید از طریق ارسال پیامک، آهنگ پیشواز مورد نظرتان را سفارش دهید؛ برای این کار لازم است کد مربوط به آن را از خط ایرانسل خود به شماره 7575 ارسال نمایید. به یاد داشته باشید که با ارسال اولین پیامک به 7575، سرویس آهنگ پیشواز شما فعال خواهد شد.

برای تعویض:

به عنوان مثال اگر آهنگی با کد ۱۰۰۱۰۰ هم اکنون در آلبوم شما موجود است و شما مایل به جایگزینی آن با آهنگ ۱۰۰۱۲۳ هستید عیارت “TV100100 100123″ را به ۷۵۷۵ ارسال کنید. دقت کنید که بین TV100100 و 100123 یک فاصله وجود دارد.

 

2. کد دستوری USSD

برای سفارش آهنگ پیشواز از طریق کدهای دستوری، کافیست با شماره گیری کد #777* به منوی آهنگ پیشواز وارد شده، آهنگ پیشواز مورد نظرتان را سفارش دهید و یا سرویس آهنگ پیشواز خود را تنظیم کنید.

برای تعویض:

کافيست کد *777*6*کد آهنگ موجود*کد آهنگ جایگزین# را از گوشی تلفن همراه خود شماره‌گیری کنید. به عنوان مثال اگر آهنگی با کد ۱۰۰۱۰۰ هم اکنون در آلبوم شما موجود است و شما مایل به جایگزینی آن با آهنگ ۱۰۰۱۲۳ هستید شماره *777*6*100100*100123# را از گوشي تلفن همراه خود شماره گيري کنيد.

 

3. شبکه اینترنت (Web)

در این روش کافیست با وارد کردن «نام کاربر» و «رمز ورود» خود که با ثبت نام در سایت ویترین و یا ارسال یک پیامک بدون متن به 130 به دست می آید، به لینک مربوط به آهنگ پیشواز وارد شده، نمونه آهنگ های پیشواز موجود را گوش کرده و از میان صدها مورد، آهنگ دلخواه خود را انتخاب کنید.

برای تعویض:

با وارد شدن به حساب کاربری خود در پرتال ایرانسل می توانید آهنگ پیشواز فعال را تعویض نمایید.

 

4. تماس با 777

شما همچنین می توانید برای شنیدن و انتخاب آهنگ های پیشواز، از خط ایرانسل خود با شماره 777 تماس بگیرید و طبق دستورالعمل های صوتی، کد آهنگ های پیشواز مورد علاقه را وارد نموده و پس ازشنیدن، اقدام به انتخاب نمایید.

 

پیشنهاد ما استفاده از سرویس SMS می باشد که می توانید به راحتی و با ارسال تنها کد آهنگ به 7575 پیشواز مورد نظرتان را خرید کنید. روش تعویض آهنگ از طریق sms نیز در بالا ذکر شده است.

 

توجه: تعویض آهنگ پیشواز فعلی با آهنگ دیگر رایگان بوده و هیچ هزینه ای ندارد.

دریافت روزانه آهنگ‌های جدید در ایمیل‌تان

اشتراک گذاری

2 دیدگاه

  1. سلام همکار شما در مخابرات کرمان هستم دوست بنده که مداح اهلیبت است میخواهد مداحی های خودش را بصورت آهنگ پیشواز قرارمی دهد لطفا راهنمایی بفرمائید

    • سلام، دوست شما قبل از هر چیز باید برای اثر خود از وزارت ارشاد مجوز بگیرد. سپس با یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات ارزش افزوده اپراتورها قرار داد ببند تا آنها کار ایشان را در قالب پیشواز به اپراتورها تحویل داده و کد تحویل بگیرند.و بعد از ان مشخص هست! شما کد را میتوانید به ما دهید تا به صورت رایگان در سایت برای استفاده بازدید کننده ها گذاشته شود.

یک نظر دهید

به شنونده در گوگل امتیاز دهید :)