راهنمای استفاده از سرویس راینواز رایتل

سرویس راینواز رایتل

عکس لوگوی رایتل

راینواز چیست؟

سرویس راینواز، یکی از جذاب‌ترین سرویس‌های رایتل است که به مشترکین سیم‌کارت‌های دایمی و اعتباری امکان تغییر بوق انتظار شبکه را می‌دهد. با این سرویس افراد تماس گیرنده به جای شنیدن بوق انتظار می‌توانند از شنیدن قطعه موسیقی و یا آهنگ انتخابی شما، لذت ببرند. مشترکین رایتل می‌توانند از میان انواع مختلف موسیقی اعم از کلاسیک، سنتی، پاپ، متن فیلم و سریال و غیره، راینواز مورد علاقه خود را جستجو و انتخاب نمایند.

نکته : تنظیمات راینواز در شبکه تلفن همراه رایتل ذخیره می‌شود و ارتباطی با تنظیمات گوشی تلفن همراه ندارد. 

 

هزینه ها

استفاده از سرویس راینواز ، هزینه ماهیانه، هزینه فعال‌سازی یا هزینه تغییر تنظیمات ندارد و تنها هزینه آن، هزینه خرید هر آهنگ برای یک دوره زمانی مشخص است.
هزینه خرید هر راینواز حداکثر 3000 ریال می باشد. نکته:زمانی که یک راینواز خریداری می‌کنید، در صورتیکه مشترک سیم کارت اعتباری رایتل باشید، هزینه آن از اعتبار ریالی شما کسر می‌شود و اگر مشترک سیم کارت دائمی رایتل باشید، هزینه خرید آهنگ به صورتحساب شما اضافه می‌شود.

 

فعال سازی و خرید آهنگ

باتوجه به اینکه سرویس راینواز رایتل مدت زمان اندکی هست که مورد بهره برداری قرار گرفته است، برای همین تاکنون این اپراتور امکان خرید و فعال سازی این سرویس از طریق کدهای دستوری و پیامک را فراهم نکرده است. برای همین در حال حاظر تنها راه برای استفاده از این سرویس از طریق اینترنت و مراجعه به پرتال راینواز می باشد.

دریافت روزانه آهنگ‌های جدید در ایمیل‌تان

اشتراک گذاری

یک نظر دهید

به شنونده در گوگل امتیاز دهید :)