آیا تبلیغات پاپ آپ مناسب است؟

popup

آیا به تازگی سایت جدیدی راه اندازی کرده اید یا شما هم از آن دسته اشخاصی هستید که میخواهید محصولات خود را در کمترین زمان و با حداقل هزینه به حجم زیادی از کاربران در سراسر پهنه اینترنت فارسی زبان معرفی کنید. ما در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از بهترین و پربازده ترین روشهای موجود آشنا نماییم. سایت پاپ آپ می ارائه دهنده تبلیغات پاپ آپ می باشد و هدف ما در این نوشتار شرح دقیق مزیتهای پاپ آپ می باشد. علاوه بر این به بررسی مزایای تبلیغات پاپ آپ نسبت به تبلیغات سنتی خواهیم پرداخت.

اصلی ترین حوزه کاری وب سایت پاپ آپ می، تبلیغات پاپ آپ می باشد. یکی از مهمترین مزایای پاپ آپ می نسبت به رقبا، شمارش دقیق  و تسویه حساب به موقع می باشد.

چرا تبلیغ پاپ آپ؟

تبلیغ پاپ آپ درآمد مشخصی را برای صاحب سایت به همراه دارد. تفاوتی نمیکند که کاربران وب سایت در چه سطح تحصیلات یا چه شهری باشند. یا حتی موضوع تبلیغ به آنها مربوط میشود یا نه. چون در این سیستم برای همه کاربران تبلیغ باز میشود، برای تبلیغ دهنده نیز بسیار به صرفه می باشد. چرا که اگر یک محصول جدید یا یک کسب و کار جدید داشته باشد به این روش میتواند محصول خود را به اشخاص مختلف معرفی کند و طبیعتا بر خلاف تبلیغاتی که به روش سنتی توزیع میشود و حتی ممکن است بسیاری از کاربرانی که در سطح شهر از کنار این تبلیغات عبور میکنند توجه چندانی به محتوای تبلیغ نداشته باشند یا حتی آنقدر این محتوای تبلیغ محدود است و انواع و اقسام شرکتها و موسسات تبلیغات خود را در محلهای مختلف قرار داده اند که دیگر کاربر نمیتواند به روی تبلیغ خاصی تمرکز نماید.

زمانی که شخصی وارد اینترنت میشود، تمام حواس او به صفحه نمایش دستگاهش متمرکز خواهد شد. درست هست که در اینترنت هم روشهای تبلیغ مختلفی داریم. برای مثال تبلیغات بنری به صورت چشمک زن یا ثابت به تعداد زیاد بسیاری از سایتها را دربرگرفته اند. حال اینکه برای کاربری که به آن سایت مراجعه کرده است معمولا سخت است که در کنار مطالعه مطالب مورد نیازش را هم آن تبلیغات را بررسی کند.

از طرف دیگر تبلیغ دهندگان هم به راحتی نمیتوانند در یک بنر کوچک کل اطلاعاتی را که میخواهند جای دهند. اما در تبلیغات پاپ آپ از آنجا که کاربر تبلیغ دهنده میتواند کل صفحه سایتش را خودش طراحی نماید و به هر شکلی که صلاح میداند تمرکز کاربر را بر روی پیام صفحه هدایت کند، دیگر مشکل کمبود فضا و کمبود توجه را در تبلیغ اینترنتی، خصوصا از نوع پاپ آپ نخواهد داشت.

سایت پاپ آپ می به آدرس popupme.net سرور خود را به داخل کشور انتقال داده است. این امر باعث میشود باز شدن پاپ آپ برای کاربر بسیار سریعتر اتفاق بیافتد و باعث آزار کاربر نشود. همچنین از آنجایی که ممکن است کاربرانی در استفاده از اینترنت خارج از کشور سرعت پایینی داشته باشند آوردن سرور وب سایت پاپ آپ می به داخل کشور باعث شده تا تعداد بیشتری از آی پی های وب سایت نمایش دهنده بتوانند پاپ آپ موفق باز نمایند. میتوان با افتخار اعلام کرد سعی خود را خواهیم نمود تا میزان پاپ آپهای باز شده در وب سایت پاپ آپ می را به نزدیک صد در صد برسانیم. به این دلیل وب سایت پاپ آپ می یکی از مناسبترین سایتهای کسب درآمد اینترنتی در نوع خود میباشد.

از شما مدیر وب سایت گرامی یا دارنده محصول و وب سایتی که قصد تبلیغ خدمات خود را دارد دعوت میکنیم به سایت پاپ آپ می مراجعه کنید و از خدمات با کیفیت ما بهره مند شوید.

دریافت روزانه آهنگ‌های جدید در ایمیل‌تان

اشتراک گذاری

یک نظر دهید

به شنونده در گوگل امتیاز دهید :)